O Nas

„Supersint – Twoja przyszłość”

„Nasza przeszłość nadaje kształt naszej przyszłości” (cyt. Antoni Kępiński – „Lęk”)

Nie od dziś wiadomo, że od zarania dziejów człowiek chciał poznać swoją przyszłość. Było to spowodowane chęcią zmiany swojego losu i zapobieganiu złym wydarzeniom. Każde życie, każdy człowiek, każda chwila ma swoją historię.

Tak samo jak nasza firma…

Główni udziałowcy naszej firmy swoją wiedzę i doświadczenie jako Doradcy finansowi zaczęli gromadzić od 2004 roku.
Podłoże wiedzy i doświadczenia jakie zdobywali w miarę upływu czasu – praca w Goldenenegg Sp. z o.o. od 2005 r., w firmie w tym czasie bardzo dobrze znanej na rynku doradztwa finansowego oraz w Expander Advisors Sp. z o.o. – firmie znanej do dziś, pozwoliły na podjęcie dalszych kroków.

Długo zastanawiałyśmy się nad tą decyzją, ale postanowiłyśmy postawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować i otworzyć własną firmę.

Naszym priorytetem było i nadal jest stworzenie takiej firmy, aby klient czuł się profesjonalnie i kompleksowo obsłużony. Jesteśmy z Państwem od ,,początku” do ,,końca” – zaczynamy od sprawdzenia płynności finansowej, następnie wyszukiwanie nieruchomości, pozyskanie kapitału (kredyty hipoteczne), aż do momentu sfinalizowania transakcji.

I chyba nam się to udało, co potwierdza fakt, że trafiają do nas Klienci z rekomendacji i polecenia.

Przez cały czas zdobywamy nowe doświadczenia.
Na bieżąco monitorujemy rynek nieruchomości pod względem gospodarczym (inwestorzy, kredytodawcy, deweloperzy) i analizujemy go w miarę zapotrzebowania naszych Klientów. Współpracujemy ze znanymi instytucjami bankowymi oraz kancelariami notarialnymi.

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.

Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę.

Zespół Supersint Sp. z o.o. – kredyty i nieruchomości!

Kalkulator opłat

Przy pomocy kalkulatora możesz obliczyć koszty zakupu nieruchomości.